Четвртфинална фаза од турнирот „Петровден“ – Мешеишта

Синоќа се одигра првиот натпревар од четвртфиналната фаза од Турнирот во мал фудбал „Петровден“ – Мешеишта. Екипата на Сатеска победи со 3:0 против Мешеишта и се пласира во полуфиналето.

Денес ќе се одиграат и останатите натпревари од четвртфиналето:

20:30 Мистер И – Еко Шпар

21:30 Еуро Стил – Санитарија Грини

22:30 Др Баткоски – Ресторан Драган и Јовче

WebOhrid