Бик / Taurus

bik

Бик / Taurus

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 20 до 27 август)

Работа: Пред Вас се успешни деловни денови. Контактите ќе бидат дуплирани, а поволните околности ќе влијаат за да ги зацврстите повеќето започнати работи.

Љубов: Следува напорна недела, со многу непредвидливи детали. Подготвени сте за разни авантури, меѓутоа неопходно е да постои интерес и од другата страна. Обидете се да ги реализирате желбите на партнерот.

Здравје: Преморени сте.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi