Девица / Virgo

devica

Девица / Virgo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 20 до 27 август)

Работа: Во текот на оваа недела ќе се бројни случувања. Во овој период ќе има деловни случки кои за брзо време ќе донесат резултати, затоа не ги занемарувајте. Ќе успеете да завршите многу ситни работи кои Ве оптеретуваа, а кои би можело да се искомплицираат, доколку не ги решите во текот на оваа недела.

Љубов: Емоциите се многу нагласени во текот на целиот период. Посветете му се на партнерот и поминете незаборавни моменти заедно.

Здравје: Потребни Ви се повеќе витамини.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi