Лав / Leo

lav

Лав / Leo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 20 до 27 август)

Работа: Преоптеретени сте со парите и заработувачката. Ќе има и работа, но и пари. Затоа поопуштено им приоѓате на работите, што може лесно да ги олесни завршувањето на работите. Секоја тензија лошо ќе влијае врз работата.

Љубов: Оваа недела ќе биде во знакот на романтичната љубов и мечтаењето за неа. За жал, реалноста не е толку сјајна. Можни се проблеми, тензии и недоразбирања со саканата личност.

Здравје: Добро се чувствувате.
oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi