Риби / Pisces

ribi

Риби / Pisces

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 23 до 30 април)

Работа: Оваа недела ќе бидете поотворени и подиректни.Околината често ја импресионирате со јасно исполнување на ставовите. Овој период укажува на добри шанси да го остварите сето она што ќе го замислите. Бидете истрајни во деловните намери.

Љубов: Потребна ви е размена на емоции. Кон крајот на неделата ќе бидете во прилика да се сретнете со лице со кое некогаш сте биле во врска. Прифатете го повикот бидејќи нема што да изгубите.

Здравје: Нервоза.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi