Скорпија / Scorpio

skorpija

Скорпија / Scorpio

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 22 до 29 октомври)

Работа: Во текот на оваа недела ќе имате добар профит или некој вид материјална добивка. Заинтересирани сте за нова деловна понуда која подразбира проширување на соработката, но во текот на оваа недела нема да имате целосен увид кон сите неопходни информации.

Љубов: Во текот на оваа недела ќе излезат на површина сите оние работи кои изгледаат комплицирани. Доколку добро ја согледате ситуацијата, ќе направите пресек и конечно ќе сфатите каков е Вашиот партнер.

Здравје: Добро се чувствувате.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi