Вага / Libra

vaga

Вага / Libra

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 23 до 30 април)

Работа: Во текот на оваа недела ве очекуваат пречки кои ќе ви успорат во работата. Доколку успеете да ги надминете ќе бидете задоволни и исполнети. Повеќе работи кои сте ги работеле во минатото ќе бараат мала корекција.

Љубов: На емотивен план ќе се вратат одредени стари случувања и двоумења. Работите во вашиот емотивен живот се комплицирани а така ќе останат и во текот на оваа недела, бидејќи не е се онака како што очекувате.

Здравје: Поминувајте повеќе време во природа.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi