Најдобрите апартмани во центарот на Охрид – VILA ARSOVI

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид – Vila Arsovi. 

Располагаме со двокреветни апартмани, со можност за додатен кревет, како и фамилијарни апартмани, погодни за до 4 лица. Сите апартмани располагаат со сопствено купатило, балкон, ТВ, апарат за кафе, минибар, клима, WI-FI, тревник.

Апартманите се нови, направени во април 2019 година.

Исто така, располагаме со сопствен паркинг со видео надзор.

Vila Arsovi sе наоѓа на улица „Дејан Војвода“, 120а во Охрид, на само 5-6 минути одење до Езерото.

Цена – 600 денари од ноќ по лице

ФБ страна:  facebook.com/vilaarsovi

ПРОМОЦИИ ЗА МАЈ И ЈУНИ – ПЛАТИ 8 ОСТАНИ 10 НОЌЕВАЊА.

Информации и резервации: 070 334 606 и 075 505 292

Резервирајте на време, одмор каков што заслужувате! Ве очекуваме!