Тепачка во кафе бар во Мислешево

Рано утрово (17.02.2019) во 04:00 часот И.П.(22) од село Мислешево, струшко пријавил дека околу 02:30 часот во кафе бар во село Мислешево бил физички нападнат од Ј.П. од Струга.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.