Бик / Taurus

bik

Бик / Taurus

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 Мај до 4 Јуни)

Работа: Во текот на оваа недела ве очекуваат добри настани поврзани со работата. Ќе донесете добри одлуки.

Љубов: Покажете му на партнерот колкава е вашата љубов кон него.

Здравје: Се чувствувате одлично.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi