Близнаци / Gemini

bliznaci

Близнаци / Gemini

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Бидете отворени за тимска работа. Споделувајте ги вашите идеи и вештини со другите.

Љубов: Време е за романтика. Потпрете се на вашите комуникациски вештини за да ја покажете вашата љубов и нежност.

Здравје: Бидете активни. Физичките вежби и здравата исхрана ќе ви помогнат да се чувствувате подобро.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi