Девица / Virgo

devica

Девица / Virgo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 Мај до 4 Јуни)

Работа: Ве очекуваат многу работни обврски во текот на оваа недела. Може да имате успешни проекти, но и инциденти.

Љубов: Во текот на оваа недела ви претстојат радосни моменти во своите романтични врски.

Здравје: Грижете се за своето здравје и водете сметка за правилна исхрана.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi