21/05/2024

Јарец / Capricorn

jarec

Јарец / Capricorn

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Фокусот на работата во текот на оваа недела ќе биде на долгорочен план, па според тоа деловните одлуки планирајте ги на подолг рок.

Љубов: Покажете љубов и внимание кон партнерот. Работете на подобрување на врската.

Здравје: Потребна е поголема физичка активност.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi