Лав / Leo

lav

Лав / Leo

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Контролирањето на стресот и изнаоѓањето рамнотежа ќе биде клучно во текот на оваа недела. Не дозволувајте работата да ве оптерети.

Љубов: Бидете внимателни кон својот партнер. Искористете ги своите романтични вештини.

Здравје: Опуштете се.
oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi