23/07/2024

Овен / Aries

oven

Овен / Aries

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Оваа недела ќе биде фокусирана за напредок во работата. Следете ги своите цели и бидете отворени за нови идеи.

Љубов: Издвоете време за романтика и изненадете го партнерот со нешто посебно. Комуникацијата е клучна за интимноста.

Здравје: Потребна ви е дополнителна енергија. Хранете се здраво и одмарајте повеќе.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi