21/05/2024

Рак / Cancer

rak

Рак / Cancer

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Вашата креативност ќе биде изразена во текот на оваа недела. Искористете ги вашите квалитети за да ја развиете својата продуктивност.

Љубов: Време е за интимни моменти. Искажете љубов и внимание кон партнерот.

Здравје: Поминувајте повеќе време во природа. Тоа ќе ви помогне да се опуштите.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi