Скорпија / Scorpio

skorpija

Скорпија / Scorpio

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 Мај до 4 Јуни)

Работа: Обезбедете резервни средства кои ќе ви користат за напредок во кариерата.

Љубов: Во текот на оваа недела ќе имате романтични моменти со избраникот, иако можни се и некои мали конфликти кои треба да се решат.

Здравје: Мора да се ослободите од вишокот килограми, подгответе се за тренинг.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi