Стрелец / Sagittarius

strelec

Стрелец / Sagittarius

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 29 Мај до 4 Јуни)

Работа: Искористете го вашиот талент, со посветена работа ќе успеете да дојдете до финансиска корист и можност за напредок во кариерата.

Љубов: Следува прекрасен период исполнет со идеи и вредности кои ќе ве зближат со вашиот партнер.

Здравје: Одржувајте ја физичката форма.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi