30/05/2024

Вага / Libra

vaga

Вага / Libra

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Ве очекува зголемена продуктивност на работното место. Работете заедно со вашите колеги за да ги постигнете и подобрите посакуваните резултати.

Љубов: Ангажирајте се повеќе за да го подобрите разбирањето со партнерот. Покажете вистинска љубов со вашите дејства.

Здравје: Потребни се повеќе слободни активности и вежби.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi