17/07/2024

Водолија / Aquarius

vodolija

Водолија / Aquarius

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (од 17 до 23 Јули)

Работа: Одржувајте ја продуктивната работа во текот на оваа недела. Споделете ги идеите со другите.

Љубов: Покажете ја посветеноста кон партнерот. Периодот е одличен за романтика.

Здравје: Потребна е редовна физичка активност.

oven  bik  bliznaci  rak  lav  devica  vaga  skorpija  strelec  jarec  vodolija  ribi