Пожарникар упатил сериозни закани по животот на негови колеги, едниот и физички го нападнал

Секторот за внатрешни работи Охрид поднесе кривична пријава против Ј.К. (38) од село Велгошти-охридско поради постоење основи на сомнение за

Read more