Работна средба на министрите за надворешни работи на Македонија и Грција, Димитров и Коѕијас во Охрид

На 12 април (четврток) 2018 година во Охрид, министерот за надворешни работи на Република Македонија, Никола Димитров, ќе оствари работна

Read more