22/04/2024
Охрид

Охриѓанка нападната на домашна прослава

На 06.01.2019 во 03:40 час. во Полициската станица во Охрид В.Н(25) од Охрид пријавила дека околу 03:00 час. додека била во домот на Н.Л на домашна прослава, каде имало и други гости, меѓу кои и С.К (23), била физички нападната од С.К., кој ја удрил со шише.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.